(+90) 444 87 83

Sanal Mağazamız Açıldı!

Yıldırımdan Korunma ve Topraklama sektörünün modern, köklü ve yenilikçi kuruluşlarından olan Amper, aynı zamanda bulunduğu sektörün lider E-ticaret firması olabilmek için de kolları sıvadı.

https://www.ampermarket.com.tr üzerinden hizmet vermeye başlayan firma, paratoner sistemlerinden topraklama ürünlerine, izole ürünlerden termokaynak sistemlerine ve uçak ikaz lambalarına kadar geniş bir skalada ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu ekonomik koşulları görmezden gelerek "Tüm Ürünlerde Peşin Fiyatına 9 Taksit" imkanı sunan Amper, milli ekonomiyi ayakta tutabilmek ve bu vesileyle müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için emin adımlarla yolunda ilerlemektedir.

Sanal Mağazamız Açıldı!

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin !

 

Amper paratoner, 40 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında birçok yıldırımdan korunma ve topraklama projesini başarıyla üstlenmiş, Türkiye'nin lider paratoner sistemleri uygulayıcı firmalarındandır. Amper paratoner, iç yıldırımlık, dış yıldırımlık, topraklama, yıldırımdan korunma ve uçak ikaz sistemleri konularında hizmetler vermektedir. Amper paratonerin çözüm ortağı Amper Enerji ise, topraklama ölçümü, paratoner kontrolü ve paratoner bakımı konularında hizmet vermektedir. Siz de binanız için profesyonel ve güvenli yıldırımdan korunma çözümleri arıyorsanız, Amper Elektrik ve Paratoner olarak, uygun maliyetli çözümler sunmaya hazırız.