(+90) 444 87 83

Bakır Kaplı Çelik Topraklama Çubuğuyla Maliyetlerinizi Düşürün

Topraklamada Tasarruf Devri

Topraklama maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürecek olan, Türkiye'deki ilk ve tek "250 µ Bakır Kaplı Çelik Topraklama Çubukları" ile yüksek iletkenlik ve standartlara uygunluğu bir arada sunuyoruz.

Bakır ürünlere oranla uygun fiyat avantajı sunan, çelik yapısı ile som bakır çubuklara kıyasla bükülmelere karşı dirençli olan 250 µ Bakır Kaplı Çelik Topraklama Çubukları, yüzeylerinde bulunan bakır kaplama sayesinde yüksek iletkenliğe sahiptirler.

Ürün Özellikleri

  • TS EN 62561-2 Standartlarına uygundur.
  • Çelik gövde üzerindeki bakır kaplama kalınlığı minimum 250 mikrondur.
  • 30 yıl kullanım ömrüne sahiptir.
  • Saf bakır çubuklara göre daha ekonomiktir.
  • Sert kayalık zeminde bakır çubuklara oranla daha dayanıklıdır.
  • Galvaniz çubuklara göre daha yüksek iletkenlik sunmaktadır.

 

Ürün Broşürü İçin Tıklayın

Teklif Almak İçin Tıklayın

 

Bakır Kaplı Çelik Topraklama Çubuğuyla Maliyetlerinizi Düşürün

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin !

 

Amper paratoner, 40 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında birçok yıldırımdan korunma ve topraklama projesini başarıyla üstlenmiş, Türkiye'nin lider paratoner sistemleri uygulayıcı firmalarındandır. Amper paratoner, iç yıldırımlık, dış yıldırımlık, topraklama, yıldırımdan korunma ve uçak ikaz sistemleri konularında hizmetler vermektedir. Amper paratonerin çözüm ortağı Amper Enerji ise, topraklama ölçümü, paratoner kontrolü ve paratoner bakımı konularında hizmet vermektedir. Siz de binanız için profesyonel ve güvenli yıldırımdan korunma çözümleri arıyorsanız, Amper Elektrik ve Paratoner olarak, uygun maliyetli çözümler sunmaya hazırız.