(+90) 444 87 83

Geri Dön

Geçen Yıl Yapılan Topraklama Direnci Ölçüm Sonucu İle Bu Yıl Yapılan Topraklama Direnci Ölçüm Sonucu Arasında Fark Olması Normal Midir?

Bir önceki yıl yapılan ölçüm ile bu yıl yapılan ölçüm sonucu arasında küçük de olsa farklılıklar bulunması gayet normal bir durumdur. Bunun sebebi; topraktaki nem durumu, toprak altında kalan iletken ve topraklama çubuklarının oksitlenmesi ve de alınan referans noktalarının birbirine olan uzaklığından kaynaklı olabilir.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin !

 

Amper paratoner, 40 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında birçok yıldırımdan korunma ve topraklama projesini başarıyla üstlenmiş, Türkiye'nin lider paratoner sistemleri uygulayıcı firmalarındandır. Amper paratoner, iç yıldırımlık, dış yıldırımlık, topraklama, yıldırımdan korunma ve uçak ikaz sistemleri konularında hizmetler vermektedir. Amper paratonerin çözüm ortağı Amper Enerji ise, topraklama ölçümü, paratoner kontrolü ve paratoner bakımı konularında hizmet vermektedir. Siz de binanız için profesyonel ve güvenli yıldırımdan korunma çözümleri arıyorsanız, Amper Elektrik ve Paratoner olarak, uygun maliyetli çözümler sunmaya hazırız.